Deprecated: Required parameter $konu follows optional parameter $cc in /home/ebrukum2/rimaj.net/application/controllers/Frontend.php on line 1196
Web Tasarim Seo İçerik Planlama - Rimaj MedyaRimaj Medya Resmi Web Sayfasıdır.

Web Tasarım & SEO

 
Rim Ajans web tasarım

Başarılı Bir Web Portalı İçin “Tasarım, Yazılım, İçerik” Üçlüsünün Gücü

Bir web sitesi üç unsurdan oluşur.


Web Tasarım, Markalaşma sürecinde firmaların internet ve pazarlama dünyasında başarılı olabilmesi, rakipleri arasından sıyrılabilmesi için özgün tasarım, içerik ve yüksek donanımlı yazılıma ihtiyaçları vardır.

Yazılım, tüm kodlamaların arama motorlarına uygun, tehlikelere karşı güvenlik düzeyi yüksek, kolay ve anlaşılır yönetici panelli, ölçülebilir ve izlenebilir özellikleri barındıran düzeyde olması hedeflenir.

Web içerik çalışması, apayrı bir süreçtir. Güçlü bir analiz ve değerlendirme süreciyle firma her yönüyle ele alınır. Bir çok veri analiz edilerek çeşitli sonuçlara varılır. Bu sonuçlar doğrultusunda en iyi tanıtım şekline karar verilip, kısa ve uzun vadede hedefler belirledikten sonra neyin, ne kadar, ne şekilde sunulacağına karar verilerek, kurumsal değer çalışmaları ile tasarıma sunulur.

Firma hakkında içerik çalışabilmenin ön kuralı firmayı her yönüyle yeterince tanımaktır. Firma çalışan, yöneticiler, proses, nitelikler, metotlar, değerler, hedefler, hedef kitle, pazar ve daha birçok unsur içerik çalışmak için kıymetli ve gerekli bilgilerdir.

Biz Ostim Reklam, İletişim ve Strateji Ajansı RİMAJ Medya olarak arzu eden müşterilerimize kaliteli web tasarim ve yazılım hizmeti verirken aynı zamanda içerik hizmetini de verebiliyoruz.Seo çalışmaları faydası
 

SEO ile Üst Sıralara Tırmanmaya Ne Dersiniz?

 

Gelin Google’da birlikte organik olarak üst sıralara çıkalım ve üst sıralarda yerinizi garanti altına alalım!


Arama motorlarında ürün, fiyat, firma, nitelik vb aramalarda size ait web siteniz bulunamıyorsa, bu sitenin varlığı pek de bir şey ifade etmiyordur. Potansiyel müşterilerinizin web sitenizi ziyaret edebilmesi, içerik aramalarında size ulaşabilmeleri sizin dijital dünyada varlığınızı aktive etmenizle ilgilidir. Arama motorları üzerinde dijital varlığınızı sağlamanın yolu da SEO çalışmalarından geçer. SEO, Search Engine Optimization kelime grubunun açılımıdır. Türkçe’ye Arama Motoru Optimizasyonu olarak geçen SEO, arama motorlarının web sitelerini daha kolay taramaları için gerçekleştirilen tüm iyileştirme çabalarına verilen isimdir.

SEO çalışmalarının amacı kullanıcıların web sitenize en kolay şekilde gelmesini sağlamaktır. Bu da ancak arama motorlarının belirlediği, temelde kullanıcıya faydalı olma üzerine kurulan kriterlerin yerine getirilmesi ile gerçekleşmektedir. Bu kriterler doğru ve profesyonelce uygulandıkça arama motorlarında üst sıralarda yer almanız kaçınılmazdır. SEO çalışmaları, anahtar kelime kullanımları ile web sitenizi üst sıralara taşır, dijital dünyanın avantajlarından faydalanmanızı sağlar.

Ostim Web Seo Ajansı RİMAJ Medya olarak sizlere kaliteli ve sistematik bir çalışma ile SEO hizmeti verebiliyoruz.