Deprecated: Required parameter $konu follows optional parameter $cc in /home/ebrukum2/rimaj.net/application/controllers/Frontend.php on line 1196
Inbound Pazarlama - Ebru KumRimaj Medya Resmi Web Sayfasıdır.

İnbound Pazarlama

 
Rim Ajans inbound pazarlama

Beğeni dolu içeriklerle müşterilerinize birlikte ulaşalım.

Inbound Pazarlama, gelişen teknoloji ile birlikte ortaya çıkan dijital reklam stratejilerinin tümünü içermektedir. Özellikle özgün, kaliteli ve kullanıcı tarafından dikkat çekecek içerikler oluşturularak bunların dijital mecralarda kullanılması inbound pazarlama olarak adlandırılır. Inbound pazarlamanın mantığında, üretilen bir içeriğin birçok farklı dijital medya aracı ile kullanıcıyla buluşturulması, beğenilen içeriğin kullanıcılar tarafından diğer ziyaretçilerle paylaşılıp yayılmasıdır. Bu akış halinde yayılan içerikler sonunda, marka bilinirliğinizin artış gösterecektir. İçeriklerinizle karşılaşan ziyaretçilerin bir kısmı zaman içinde kullanıcınız olacaktır.

Inbound pazarlama kapsamında bahsedilmesi ve üzerinde durulması gereken kavramlar bulunmaktadır;

  • İçerik : Pazarlama kapsamında oluşturulan içerik kullanıcıya fayda sağlamalı, kullanıcının sorularına cevap vermeli ve özgün olmalıdır.
  • Lifecycle Pazarlama : Marka bilinirliği arttıkça dijital pazarlama araçlarının değiştirerek, koşula uygun pazarlama stratejisi uygulanmalıdır.
  • Kişiselleştirme : Zaman içerisinde potansiyel kullanıcılarınızın daha fazla bilgisine ulaşarak daraltılmış hedef kitleye ihtiyaçlarına yönelik çalışma gerçekleştirilmelidir.
  • Çoklu Kanal : Kullanıcıların diledikleri dijital platformdan, istedikleri zaman sizlere ulaşabilir olması gerekmektedir.
  • Entegrasyon : Doğru yer ve zamanda, doğru paylaşımların yapılması önem taşımaktadır.

Özetle inbound pazarlamanın temelinde içerik ve bu içeriğin doğru yerde doğru zamanda, doğru hedef kitle ile paylaşılması yatmaktadır. Bu pazarlama türünde akla gelecek tüm dijital medya organları aktif olarak kullanılmalı, her birinden ulaşılabilecek potansiyel kullanıcılara uygun stratejilerde içerikler paylaşılmalıdır.

İçerik ve hedef kitleniz için,

Biz de Ostim RİMAJ Medya olarak sizler için inbound pazarlama stratejileri geliştirip yürütmekteyiz. Verdiğimiz hizmetimizde firmanızın hizmet ve ürünlerini marka bilinirliği yaratarak sunmak amacındayız. Bu çalışmalarımız sonucunda da web sitenize gelen trafiği önce arttırmak ve bu artan trafiği satışa dönüştürmek hedefindeyiz.