Deprecated: Required parameter $konu follows optional parameter $cc in /home/ebrukum2/rimaj.net/application/controllers/Frontend.php on line 1196
Hakkımızda / İletişim Ajansı- Rimaj Medya Rimaj Medya Resmi Web Sayfasıdır.

HAKKIMIZDA

BİZ;

- başarıyı, yenilenmeyi, gerekirse değişmeyi kendine “yakın veya uzak” gören tüm “firmalara ya da kişilere” aydınlık rehber olmaya çalışıp, yol arkadaşlığı etmekteyiz.

- birlikte güncellenmek ve yenilenmek, pazar hedeflerine uygun ihtiyaçları belirlemek, hayata geçirmek, tanıtım ve satışlara değer katmaktan çok keyifli alan bir ekibiz.

“Hayallerinize ortak oluruz ve hayallerinizin tükendiği yerde biz yeniden başlarız.”

VİZYON

Marka ve imaj yönetiminde orijinal ve bütüncül çözümler sunarken, zamanın yenilenen ruhunu yakalamış veya yakalamak isteyen firmalarla cesur adımlar atmaktır.

MİSYON

Sorumlu olduğumuz markaların, firmaların ve yapıların marka değerlerini yükseltmek, güncel iletişim dil ve metotlarıyla kalıcılıklarını sağlamak, karlılığı artırmak ve yeniliğe teşvik etmektir.
NASIL
ÇALIŞIRIZ?


ADIM 1

ANALİZ

Masa başı süreçlerden oluşur, genel ve özel tekniklerle analizler yapılır.

ADIM 2

PLANLAMA

Analizler sonucunda değerler, hedefler ve stratejiler belirlenir, planlanır.


ADIM 3

YÖNETME

Sonuçlara yönelik içerik üretimi, ürünler ve tanıtım stratejisi hazırlanır. İhtiyaç duyulan üretimler yapılır.

BİZİM İÇİN İKİ TÜR MÜŞTERİ VAR;

Kurumsallaşmış, kendinin farkında, cesur firmalar ve yapılar.

Bu müşteri grubumuz için hayallerinin sınırlarını zorlarken, pazarlama faaliyetlerine farklı bir boyut kazandırmak isteyen inanılmaz yaratıcı projeleri birlikte keyifle gerçekleştiririz. Yaratım sürecine çok daha hızlı bir giriş yapar, hayallerimize sınır koymayız. Onların hayallerinin tükendiği yerde biz yeniden başlarız.

Kurumsallaşmak isteyen, pazarlama faaliyetlerini artırmak isteyen, kalitesini ve yeteneklerini müşterisiyle buluşturmak isteyen firmalar ve yapılar.

Bu müşteri grubumuz için çeşitli analizler, değerlendirmeler ve çalışmalar ile ortaya bir harita çıkarırız. Masa başı çalışmalarımız daha detaylıdır. Birbirimizi anlayarak ilerlemeyi akla yatan bilgi ve durum tespitiyle birlikte hayaller kurdurmayı, kendilerini tekrar keşfetmelerine arkadaşlık etmeyi seçeriz. Bu aşamadan sonra yaratım ve üretim sürecine geçeriz. Hayallerimiz en iyi üretimi yakaladıktan sonra da devam eder. İstedikleri sürece de biz yanlarında olmaya devam ederiz.

Çalışmalarımızda,

Hedefler ve Değerler

Ortaya koyduğumuz ürünler, kendini güncel tutabilecek kadar güçlü, hedef kitleye ulaşabilecek kadar çekici, tercih yaratacak kadar albenisi yüksek, en önemlisi şaşırtan, samimiyet yaratan ve güven veren bir ruhun yansıması olarak ortaya çıkar.
Yaptığımız işe ruhumuzu katıyoruz.
Bu yüzden her işimizde ruhumuzu yeniliyor, arındırıyor ve canlandırıyoruz.
Her işimiz ilk işimiz gibidir, bu nedenle de çok çok önemlidir.
“Geride sadece başarıyla ve keyifle anılan tatlar bırakmak, özlenen ve aranan bir ajans olmak bizim en büyük değerimizdir.

GÜNCEL ÇALIŞMALARIMIZ