Sosyal Medya

Sosyal Medya
Yönetimi

Hayatımızın rutinine yeni ve lider bir aktivite olarak eklenen Sosyal Medya hem kişiler hem de firmalar ve ürünlerin oldukça yoğun ve güçlü, kendilerini özgürce sunabilecekleri keyifli bir alan yaratıyor. Her geçen gün artan verilere bakılırsa sadece Türkiye’ de bu dönemde sosyal medya kullanıcıları 50 milyon civarına ulaşmış bulunmaktadır.
Dijital trafiğin yoğun olduğu bu mecralarda kendinizi tanıtmak, fırsatlar yakalamak, farklarınızı ortaya koymak ve marka değerinize güç katmak mümkün.
Biz de tam bu noktada size destek vererek firma imajınız için doğru bir strateji ve sosyal medya içerik üretimi ile oldukça başarılı sonuçlara ulaşmanızda size profesyonel bir hizmet sunuyoruz.
Kendinizi özgür ve sınırsızca ifade edebileceğiniz bu mecrada birçok tanıtım yöntemiyle sosyal medya yönetimi yapıyoruz. Sosyal medya bunun için bize sürekli olarak yeni kullanımlar ve alternatifler sunuyor. Biz de markalarımızın bu alanları etkin kullanabilmesi için gelişmeleri sürekli takip ediyor ve süreçleri yönetiyoruz.
Bu sınırsız iletişim kanalına kendinizi uzman ekibimiz ve tecrübelerimizle açın diyoruz…


1 Sosyal Medya İçerik Üretimi

Sosyal medyada nerede, nasıl, ne şekilde yer alacağımız hem kendi hedef kitlemiz hem de sosyal mecraların kullanım alanlarıyla yakından ilgilidir. Seçtiğimiz sosyal medya hesaplarının belirlediğimiz stratejiye göre düzenli olarak beslenmesi önemlidir. Bu beslemelerde oluşturacağımız orijinal ve yaratıcı içeriklerin amaca uygun ve hedefe yönelik olması gerekir. Sosyal medya yönetim sürecinde markanızı ya da sizi doğru tanıtacak, hissettirmek istediğiniz duyguyu ve bilgiyi karşıya geçirecek içeriklerin düzenli olarak hazırlanması ve sunulması önem taşır. Örneğin blog yazıları, haberler, videolar, görseller, duyurular, kampanyalar, animasyonlar, sosyal sorumluluk projeleri gibi yöntemlerle markanıza, hizmetinizi yaratıcı içeriklerle sürekli olarak besleyecek içerikler hazırlarız.

Özetle kurumsal çalışmalar, marka çalışmaları, tasarım ve videolu üretimlerinizin yanında dijital medya dünyasında yapmayı isteyebileceğiniz tüm çalışmalar için de şirketimizden sınırsız destek alabilirsiniz.

2 Dijital Marka Yolculuğu, PR

Stratejik hedeflemeler ve içerik yönetimiyle birlikte Dijital Medya satın alma faaliyetlerinizi medya kampanyalarınızla birlikte belirlediğimiz kitlelere ulaştırıyoruz. Arama motorlarında, banner, page skin, viral, native, influencer, video, mid-roll, post-roll ve benzeri tüm reklam ve görsellerini çalışıyor ve medya satın almasını yapıyoruz. Analiz ve geri dönüşlerini takip ederek anında müdahale edip optimizasyon sağlayabiliyoruz.

3 Sosyal Medya Satın Alma, Raporlama ve Analizler

Dijital medya planlama ve satın alma süreçlerinde, markalaşma odaklı (branding) planlamayla, yenilikçi ve hedef odaklı satın almalar yapıyoruz.

Performans kriterleri belirleyen ve kampanya başarısını bu kriterler üzerinden tanımlayan yenilikçi yapımızla, branding odaklı mecralarda performans pazarlaması yapan bir anlayışa sahibiz.

Başlangıçta belirlediğimiz hedefler ve yol haritasına göre yapılan çalışmaların ilerleme durumunu takip ederek, stratejilerimize uygun hamleler ve değişikliklerde bulunmak gerekir. Bunu da uygun olan koşullarda reklamın analiz değerleriyle birlikte raporlayarak ve denetleyerek ilerliyoruz.