Deprecated: Required parameter $konu follows optional parameter $cc in /home/ebrukum2/rimaj.net/application/controllers/Frontend.php on line 1196
Tanıtım, İmaj, Reklam Filmleri- ProdüksiyonRimaj Medya Resmi Web Sayfasıdır.

PRODÜKSİYON

 

Firmaların veya kurumların marka değerlerine, projelerin tanıtımlarına ve sunumlarına uygun her türlü yapım ve animasyon tekniğiyle film üretebilen ve tüm post-prodüksiyon sürecini tamamen kendi bünyesinde çözebilen bir ajans olmanın avantajlarını her yönüyle tüm müşterilerimize sunuyoruz.
İmaj filmi, tanıtım filmi, sunum filmi, haber filmi, eğitim filmi, spot, jenerik, belgesel, tv programcılığı, drama, komedi, vinyet, storytelling, aksiyon, CGI ve VFX gibi her biri farklı unsurlar barındıran tekniklerle videoyu filme çeviriyor, filmlerinize hayat veriyoruz.
Dijital dünya gelişmeleri ve oluşan güncel teknik ihtiyaçlara cevap verebilmek için en önde durmayı, innovatif olmayı, dünyayı takip etmeyi, kendimizi yenilemeyi, her soru ve sorunun cevabına hazır olmayı vazgeçilmez bir ilke olarak görüyoruz.
Ankara Ostim Rimaj Medya Prodüksiyon Ajansı olarak Arge Faaliyetlerini, ekipman yatırımlarını ve Know - How çalışmalarını ve eğitimlerimizi sürekli olarak devam ettiriyoruz.


Prodüksiyon hata kaldırmaz, iyi iş önemli !

Kurucu ortaklarımız, tam zamanlı çalışan yönetmenlerimiz, yapımcılarımız, yapım ekiplerimiz, kameramanlarımız, yazarlarımız, editörlerimiz, drama ekibimiz, art direktörlerimiz, kurgu ve post- prodüksiyon ekibimiz ile büyük ve kalabalık bir ekibiz.

Teknik Gücümüz

Hava Çekimleriİzlediğiniz en kaliteli hava çekimleri bizim elimizden çıktı.. 60’dan fazla şehirde, toplam 350 lokasyonda Full HD ve 4K çekim gerçekleştirdik. 250 saatten havada kaldık. Ülkemize ait mega projeleri ve kültürel mirasları biz görüntüledik.


Hologram YayınHologram Projeksiyon ve Ghost Screen teknolojilerini kullanarak holografik görüntü oluşturmak, bunun içeriğini yazmak ve uygulamak bizim işimiz. Çok farklı tekniklerle elde edilmeye ve yayınlanmaya çalışılan projeler olduğu için bu konularda size danışmanlık da yapabiliriz.


7D Film ÜretimiAkılda kalıcılık oranı ve duygusal iletim gücü yüksek olan, 2009’dan bu yana sinema endüstrisinin 3. devrimi olarak adlandırılan 7D filmleri, iki senedir başarıyla uyguluyoruz. 7D için planlı senaryo yazımı, stereoskopik 3D yer ve hava çekimleri, 3 eksenli 7D platform kurulumu ve rüzgar, su, gıdıklama, koku unsurlarının yerleştirilmesi işlerini yapıyoruz.


Gigapan Panoramik ÇekimBina, otobüs giydirmesi ve akla gelebilecek her türlü ihtiyacınıza yönelik olarak, GigaPan teknolojisi ile çok yüksek çözünürlüklü fotoğraf çekimlerinizi gerçekleştiriyoruz.


360 Sanal TurBir web siteniz varsa, 360 sanal turunuz da mutlaka olmalı. İstediğiniz iç ya da dış mekanı ilgilisine en kolay yoldan tanıtabilmek mi istiyorsunuz? 360 derece sanal tur çekim tekniklerimizi kullanarak dileğinizi gerçekleştiriyoruz.


Canlı YayınEn iyi bildiğimiz iş, en güçlü olduğumuz başlık. Mütevazı olamayacağımız kadar tecrübe… Gerek organizasyon, gerek TV yapımlarında, gerekse toplu açılışlarda 20 noktaya kadar varan canlı yayın hizmetleri sağladık.


Time-Lapse ve Embedded MonitoringGününüzü ve dününüzü hem anlatıp hem saklayabileceğiniz özel bir üretim. Önemlilerinizin altını çizdiğimiz video tekniği. İster durağanlığınızı, ister koşturmanızı belgeleyelim.


Panther-Jimmy Jib-SteadicamGünümüz sinema ve filmcilik dünyasında kullanılan en son teknoloji ekipmanların yanı sıra, en iyi operatörleri de sağlıyoruz. Gerekirse sizin yapımcılığınızda çözüm ortağı olur, cihazların başına geçip videonuza dokunmanıza yardımcı oluruz.

 

TV ProgramcılığıTRT için birçok uzun soluklu haber, belgesel içerikli yapımları tv programları çerçevesinde gerçekleştirdik, tüm yapım ve üretim sürecini başarıyla yönettik. Tv programcılığı kamu iletişimi ve içerik hazırlanması, işin üretimi çerçevesinde dönem dönem işimizin parçası olmaya devam etmektedir.


ArşivcilikKurum veya firmanıza ait değerler birkaç evraktan öteye gidememekte, deneyim ve tecrübeler firmaların yazgısından kaydedilmeden yitip gitmektedir. Biz diyoruz ki deneyim aktarımı, videolu arşivlerle yıllar itibarıyla kurum içi çalışmalarınıza değer katar, deneyimleriniz kaybolmaz, kayıt altında birer ders niteliğinde firmanıza değer katar.


Görsel hafızanın gücünden faydalanın.

Gerek üst düzey yöneticilerin gerekse kurumunuzun görsel hafızasını oluşturmanıza yardımcı olalım. Size, sizin tecrübelerinizle içerikli arşivler hazırlayalım.Deneyimli çalışanlarınızın ustalıkları, işlerinizin klik noktalarının arşivlenmesi için bu çalışmalarımızdan faydalanabilir, nesiller boyu devam edebilecek bir deneyim ve belge arşivi oluşturabilirsiniz.


Tasarım, SunumProjelerin üretim gereklilikleri içerisinde web tasarımı, katalog tasarımı, kurumsal kimlik çalışmaları kurumsal kimlik çalışmaları, logo, fotoğraflama vb çalışmaları işin kompozisyonu içerisinde yine kendi bünyemizde çözerek müşterilerimize tam ajans hizmeti sağlamaya özen gösteriyoruz.

Sunum

Markasını çalıştığımız firmalara ihtiyaç halinde sunum eğitimi ile birlikte sunum dosyası çalışmaları yapıyoruz. Sunum firmanın müşteriyle buluşmaları nedeniyle marka stratejisinin doğru aksettirilmesi yönünde çok önemli bir basamaktır. Bu nedenle bu çalışmayı kurumsallaşmak ve marka süreçleri çatısında değerlendirmek önemlidir.