Deprecated: Required parameter $konu follows optional parameter $cc in /home/ebrukum2/rimaj.net/application/controllers/Frontend.php on line 1196
İçerik Üretimi - Ebru KumRimaj Medya Resmi Web Sayfasıdır.

İçerik Yönetimi

 

İçerik Yönetimi

İçerik yönetimi tahmin edildiğinden daha ciddi ve itina gösterilmesi gereken bir iştir. Kurumsal bir yapıda olan yada olmak isteyen işletmeler web sitelerinde, sosyal medya hesaplarında veya reklamlarında sıradan içerikler kullanmamalıdırlar. Yer alacağınız tüm mecralarda iyi bir analiz sonucu sizi en iyi şekilde ifade edecek içeriklerle bulunmanız gerekmektedir. Bu kurumsallık ve marka bilinirliği açısından önem taşımaktadır. İçerik, kullanıcılarınızla aranızdaki köprüyü oluşturur. Ne kadar kaliteli içerikler ile beslenirseniz, kullanıcılarınızın size dönüşü o derece olumlu olacaktır.

Biz Rimaj Medya Editör Ekibimizle, sizlere içerik yönetimi hizmeti vermekteyiz. İçerik yönetiminde ilk olarak sizi çeşitli analiz ve değerlendirme metotlarından faydalanıp, process incelemelerinizi gerçekleştirerek tanımaktayız. Sonrasında kısa ve uzun vadede markanızın ürün ve niteliklerine yönelik marka duruşu ve tavrı belirlemekteyiz. Bu duruş ile markanızı nasıl konumlandıracağımızı, ne şekilde sunacağımızı ve yol haritamızı ortaya çıkarmaktayız. Belirlenen hedefler doğrultusunda gerekli olan her mecrada özgün içerik çalışmaları ile ihtiyaçlarınızı cevaplarız.

Gelin sizi de değerlendirelim, içeriklerinizi daha verimli hale birlikte getirelim.