Deprecated: Required parameter $konu follows optional parameter $cc in /home/ebrukum2/rimaj.net/application/controllers/Frontend.php on line 1196
Kuramsal Kimlik Tasarımları - Rimaj Medya Rimaj Medya Resmi Web Sayfasıdır.

Kurumsal Kimlik & Logo Tasarımı

 
Kurumsal kimlik 
çalışmaları


Görsel Çıktılarınız ile Akılda Kalmak İstemez Misiniz?

Kurumsal Kimlik Tasarım

Alanında sadece en iyi olmak günümüzde başarılı olmak için yeterli değildir. En iyi olmakla birlikte; yeterliliklerinin farkında, kurumsal kimlik yönetiminde güncel kurum ve kuruluşlar başarı merdivenlerini daha hızlı tırmanır.

Kurumsal kimlik çalışmaları konusunda şu şekilde bir yol haritası izlemekteyiz;


Bir De Kendinizi Bizden Dinleyin!

  1. Çeşitli analiz metotlarıyla etkin ve ayrıntılı sorular sorarak markanızı tanıyarak, rotanızı tespit eder, beklentilerinizi ve varmak istediğiniz noktayı tespit ederiz.
  2. Topladığımız cevaplar ile sizler için bir marka stratejisi geliştirir; sizi kullanıcıya en iyi şekilde sunmanın yol, yöntem ve araçlarının planını çıkarırız.
  3. Marka hikayenize uygun olan görsel tasarımlarınızı hazırlama sürecine geçeriz.
  4. Yaptığımız tüm yazılı ve kreatif görsel çalışmaları; logo, kartvizit, dosya, zarf vb. hazırlayarak gerek reel gerekse dijital dünyada kullanımınıza açarız.

Artık kendinizi sunarken çıktı alışverişinizi keyifli ve gururlu bir hale getiririz.

Firmanızın büyük yada küçük ölçekli olması fark etmez. Herkes kullanıcısı ile ilk temasta akılda kalmak ister. Bunun yolu sizi yansıtacak, firmanız hakkında hızlı bir şekilde fikir oluşmasını sağlayacak olan bir görseldir. Bu görsel de her yerde kolay ve işlevsel bir şekilde kullanacağınız logonuzdur.

İlk Üç Saniyede Logonuz ile Kalıcı Etki Bırakmak!

Logo tasarımı

Logo Tasarımı çalışmalarımız kurumsal kimlik çalışmaları ile bağlantılıdır. Logo çalışmasına başlamadan önce sizi analiz metotlarımız ile ayrıntılı bir şekilde tanıyor; beklentilerinizi, durmak istediğiniz noktayı tespit ediyoruz. Ardından yaratıcı ekip çalışmamız ile sizi en iyi anlatacak tasarımı ortaya çıkarıyoruz.

Logonuz ile siz de kurumsal kimliğinizi bir bakışta yansıtın.